REFERENCE

Dobrý den,

níže naleznete reference našich zákazníků. Všechny reference jsou zkopírovány ze serveru Bazos.cz. Některé, hlavně starší komentáře nejsou na Bazoši zobrazeny, průběžně se mažou. Zobrazeny jsou všechny reference bez ohledu na to, jestli mají pozitivní či negativní ohlas. Nemáme co skrývat, tudíž si můžeme dovolit bez váhání zobrazit jakoukoliv referenci. Přejeme Vám krásný den,

Další reference najdete na Google.cz – ODKAZ ZDE nebo na naší Facebookové stránce – ODKAZ ZDE.

Tým Carworx.

PŘIDAT REFERENCI

                                                            

PŘIDAT REFERENCI

PŘIDAT REFERENCI na Google

REFERENCE ZE STRÁNKY BAZOS.CZ – ORIGINÁL ZDE

Díky firmě CARWORX jsem si splnil svůj dlouholetý sen v podobě VW Golf Cabrio v edici Joker.Pan Leon a jeho tým-opravdu komunikují,odpovídají na dotazy,rádi vše ukáží a předvedou na místě a do ničeho nenutí.MAXIMÁLNÍ spokojenost s prodejcem panem Konárkem,který nic netají,jedná na rovinu a je ochotný řešit věci.Domluva 100% a pokud nastane nějaký problém,neotočí se k Vám zády a jednají ke spokojenosti všech.Jsem maximálně spokojen s jednáním celého týmu a díky za krásný vůz 🙂 DOPORUČUJI!

Pavel Petrásek 14. 9. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den,ze dne na den jsem potřeboval malé levné auto pro ženu do města.Protože jsem se kdysi kolem aut motal do bazaru nikdy,do zahraničí to nemělo cenu pro auto za pár korun,a nikdo ze známých zrovna nic neměl.Na Carworx jsem kdysi něco četl a popravdě mi to přišlo jak reklamní omáčky a pohádky.Nicmnéně udělám si výlet přes republiku,rezervuji malé benzínové VW a vyrážím.Pan Leon i Konárek se chovali slušně,jako osobně,tak po telefonu.Nic nenutili,nevymýšleli.Auto nebylo přeleštěné,bez nablýskaného motoru,prostě čisté auto v původním stavu.Protože mám kamaráda ve VW auto čistě ze zvědavosti putovalo k němu,abych si ověřil pravost prodejcova tvrzení…S autem skutečně nebylo nějak manipulováno,seděl původ,kilometry,nebylo bourané na nosné části-i plechařina a světla původní.V autě byly před prodejem prokazatelně vyměněny olej a filtry!Po týdenním provozu se zvětšila díra v katu-byl jsem na ni upozorněn při prodeji.Neřešil jsem,výfuk objednal,vyměnil.Jen jsem trochu rozmrzelý z částky,auto na zdviži i s novým výfukem vyfotil,poslal panu Leonovi.Nic jsem nechtěl,jen pro info.Pan volal zpět nabízel repliku,univerzální kat,prostě měl zájem.To jsem fakt nečekal,nakonec do týdne poslal přednabitou CCS kartu na pohonné hmoty jako kompenzaci.Závěrem-pan Leon a jeho tým jsou opravdu profíci,rovní chlapi a záleží jim na dobrém jméně a zákazníkovi.Určitě se do Chomutova pro další vůz rád vrátím.Děkuji!

František T. 10. 9. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Doporučuji firmu CARWORKS z Chomutova za profesionální služby i vstřícný přístup k zákazníkům. Jmenovitě prodejce pan Konárek, se kterým jsme řešili koupi vozu, je odborník na slovo vzatý. Srpen 2019 zakoupeno Mondeo r.v.2008, vše vyřízeno rychle a bez problémů, auto v parádním stavu…

Filip D 16. 8. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

V červenci 2019 jsem u M.Leona zakoupil vůz WW golf 2014, z jeho strany velice profesionální – lidský přístup a to nejen jeho , ale celého jeho týmu. S autem jsem po měsíci užívání max. spokojený. Vše co bylo domluvené splněno , u auta jsem musel měnit stěrače , reakce pana Leona vrácení nákladů za výměnu obratem. Auto je jinak v perfektním stavu před zakoupením STK + přepis + dáreček. Mám domluvenou roční pravidelnou kontrolu a jistě jí budu dál dodržovat a další jiné auto v budoucnu určitě jen u p.Leona v Chomutově. Všem tento autobazar doporučuji. Ještě jednou děkuji týmu z Chomutova za vše Fanda.

Fanda 12. 8. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Kupoval jsem od pana Leona Škoda Octavia 3, pan Leon velice ochotný, profesionální přístup, hodnotím velice kladně..

Filip 3. 8. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Vřele doporučuji prodejce Carworx s.r.o. Vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi, odbornost, férovost. Od zakoupení vozidla, cca měsíc zpět, najeto přes 1000 km a žádná závada. Velká spokojenost. PS: Při předání obdržen dárek v podobě 3kg kvalitních sladkostí. ????

Michal 31. 7. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Chci se připojit ke kladnému hodnocení při výběru a koupi auta přes prodejce aut Carworx. Komunikovala jsem a nakonec i zrealizovala koupi auta s panem Konárkem. Ochota pomoci, poradit a nakonec i provést převod auta aniž bych musela cokoli dělat. Velká spokojenost…. *****

Dita Švestková 29. 7. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, při hledání staršího vozu jsem na internetu narazil na vůz, který jsem sháněl ŠKODA Yeti u f. CARWORX po přečtení všech informací o voze a recenzí prodejce jsem se rozhodl firmu oslovil a byl jsem mile překvapen. Líbilo se mně velmi pohodové jednání. Garance historie vozidla, která byla poctivě vedena zřejmě předchozím majitelem v SRN včetně najetých kilometrů. Ochota prodejců ke spolupráci, neboť jsem se rozhodl kupovat vůz i přes velkou vzdálenost. Bydlím v místě 250 km vzdáleném od sídla firmy CARWORX. Následně se u zakoupeného vozidla se projevila porucha (dle mého názoru způsobená delším nepoužíváním vozu). Rozhodl jsem se tedy opět kontaktovat prodejce a k mému úžasu mně pánové vyzvali, abych s vozem přijel, že poruchu bezplatně odstraní. Což se skutečně stalo. Vůz je nyní v pořádku a jezdí naprosto perfektně. Jízdu si také užívám s vědomím, že slušní lidé ještě existují. Nákup ojetého vozu je velkým oříškem, proto jsem moc rád, že jsem narazil ve svém hledání právě na f. CARWORX. Musím být ve svém oboru profesionál a tak mně potěší, když proti mně stojí profesionálové v jejich oboru. Proto velmi doporučuji oslovit f. CARWORX při nákupu ojetého vozu.

Ladislav Hanousek 19. 7. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den. Po 15 měsících a ujetých 27 000 kilometrech od koupi vozu u pana Leona musím konstatovat, že ač jsem kupoval letitou ojetinu ( 18 letý Focusek) za pár korun, auto slouží k plné spokojenosti a vyjma běžných záležitostí podléhajících opotřebení provozem jsem nebyl nucen investovat do vozu nic. A to ho nijak nešetřím, točím Domažlice – Brno po okreskách každých 4-5 týdnů. Chtěl bych tímto panu Leonovi a jeho firmě opětovně poděkovat za přístup k podnikání, který u nás nemá obdoby ( alespoň já se s podobným přístupem nesetkal). Přeji celému týmu mnoho zdaru a ať ” udržíte laťku” tak vysoko jak jste si ji nastavili. Kolečkář. P.S. z těch labilních jedinců co hledají za každým pozitivním komentářem ” špióna” firmy Carworx který podle nich vytváří umělé image firmy si nic nedělejte, to jsou jen nezralé ” osobnůstky” většinou se složitým dětstvím….

Kolečkář 1. 7. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Začátkem roku jsem se rozhodl, že si koupím nové nebo ojeté auto. Ze začatku to vypadalo jednoduše. Hledání na internetu, kontaktování prodejců a návštěvy několika autobazarů bylo po měsíčním hledání vyčerpávající. V průběhu hledáni jsem si ujasnil jakou značku a model auta vyberu. Na Bazoši jsem našel inzerát, který mě zaujal. Po té jsem kontaktoval prodejce, společnost Carworx. Auto už bylo bohužel prodané. Pan Martin Leon, jednatel společnosti, mi doporučil abych vyplnil dotaznik s požadavky a zaslal zpět. Po několika dnech mě informoval o konkrétní nabídce auta dle mého požadavku a následně poslal fotografie. Auto v tu dobu bylo ještě v Německu. S pane Leonem jsem si dohodl rezervaci auta. Za necelé dva týdny jsem si auto byl prohlédnout ve firmě Carworx. Auto se mi líbilo, zaplatil jsem zálohu a za týden jsem si auto převzal. Jednání pana Leona, ale také jeho kolegů z firmy Carworx bylo jedním slovem profesionální. S autem jsem bez problémů najel již několik tisíc kilometrů. Děkuji firmě Carworx a vřele je doporučuji i ostatním.

Petr Kvasnovský 13. 6. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Touto cestou chci poděkovat panu Leonovi za jeho služby při výběru automobilu. Na první telefonát příjemný pán, který trpělivě odpovídal na mé otázky. Potom na mne čekal přes hodinu a půl i po zavírací době neboť kvůli dopravě jsem nabral velké zpoždění. I po té době čekání se ke mne choval velmi mile a hlavně ne vtíravě jako ve většině autobazarů. O autu mi vše v klidu vysvětlil a z jeho jednání nebyla cítit potřeba prodat či něco zamlžit. S autem jsme se jeli projet po městě, mimo město i na panelovou silnici a poté mě vzal i na rampu. Auto se mi i manželce líbilo a tak jme složili zálohu a domluvili se, že si pro auto zajedu zhruba za týden. Bohužel jsme z rodinných důvodů museli druhý den odstoupit od koupě. A tady musím pana Leona hodně pochválit. Bez vymlouvání mi ještě ten den poslal zálohu na můj účet. Složit tu zálohu jinde, tak jsem o ty peníze pravděpodobně přišel. Za mě je to člověk, kterému záleží na jméně jeho firmy a proto se chová čestně, férově a přívětivě. Rozhodně tento autobazar s klidným svědomím doporučuji….

David M 20. 5. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

Před cca. měsícem jsem našel stránky pana Leona (CARWORX), když jsem potřeboval zajistit dovoz mnou vybraného vozu ze SRN. Jednalo se o dovoz nového vozu z autorizovaného FORDu – prodejce, jak je zvykem, mi nechtěl prodat vůz jako fyzické osobě bez DPH (DPH se platí v ČR). Pan Leon se mi na základě poptávky ozval, zjistil info u prodejce v SRN a poté jsme si osobně domluvili veškeré podmínky (nákup, doprava vč. pojištění při převozu, pojištění vozu, přihlášení vozu v ČR, předání, platby, provize, termíny, asistence u návštěvy salonu v SRN, …). Martin Leon do puntíku vše splnil a zajistil a od včera mám doma krásného Mustanga. Je skvělý na vlastní kůži pocítit, že i v dnešní době jsou lidi jako on: co slíbí – to splní. Lidi, kteří Vám podají ruku a tím uzavřou smlouvu a na základě toho ji beze všeho plní. Lidi, co mají charakter, lidi, kteří jsou zkrátka fér. Takže za mě hodnocení skvělý a to i na obchodní případ, který jsem Vám výše popsal tedy dovoz vozu. Jen tak dál!!! A ještě 1x děkuji.

Tomáš 9. 4. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

blockquote>

Po dlouhe dobe citim nutnost hodnotit prodejce…Zakoupil jsem u pana Leona Skoda Octavia ,benzinovou 1,6 .Musim zde napsat ze s tak solidnim ferovym a slusnym jednanim jsem po dvoumesicnim shaneni automobilu napr u Acek,Autoesa apod nesetkal..Skoro vsude kde jsem byl a srovnama hodnotim jine prodejce jako komercni luzry kteri se chovaji jak se jinde na forech pise a je na tom dost pravdy. Tad jsem se citil od prvni chvile opravdu velmi…velmi dobre..Naprosto vsim cim mi vysel pan Leon vstric.Po prvnim predjednani dodrzel naprosto vse na cem jsme se domluvili a navic prihodil i nejaky ten bonus.Jsem z Prahy a vubec jsem nelitoval dvakrat cestu k nim do autobazaru. Shrnuti..V dnestni dobe se tak poctivy a LIDSKY pristup opravdu nevidi. Plneni smluvenych zavazku na 100% a VCAS bez jakychkoli vymluv expost….Radne vybaveni vozu na cestu domu v ramci plnerni predpisu(jen sada zarovek v aute nebyla,ale tady jsem presvedcen ze umyslne vyjmuta nebyla)vcetne vesty. Nejsem zadny placeny reklamni agent pro tuto firmu ale pokud mohu doporucit nevahejte kontaktovat prodejce v pripade koupe nebo ind.dovozu vozu na prani..Nebudete litovat !!!!Rikam s cistym svedomim. Zatim najeto 1500 km a naprosta spokojenost ktera odpovida tomu co jsem koupil

Martin 27. 3. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

U pana Leona zakoupen mercedes vito. Po měsíci odešel jeden vstřik. Pán Leon nechal na své náklady auto opravit a na můj dotaz ohledně finační spoluúčasti mi sdělil že si potrpí na dobré jméno a hradit nic nebudu. Když vezmu v potaz že šlo o ojeté auto bez záruky je toto chování v dnešní době zcela nevídané. Děkuji a přeji mnoho úspěchů..

Martin 25. 3. 2019

——————————————————————————————————————————————————————-

souhlasim

Tomas 11. 11. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Naprosto perfektní a individuální přístup k zákazníkovi. Skvělé jednání a ochota vyjít vstříc. Vše co jsme si domluvili před zakoupením vozidla, bylo do puntíku splněno. Žádné starosti s papírováním, vše vyřídil pan Martin Leon. Služby fa Carworx vřele doporučuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. Michal Schmidt Žatec

Michal Schmidt 10. 11. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Před 6 měsíci (3/2018) jsem se sešel s p. Holanem a domluvili jsme se na typu auta, které by moje rodina potřebovala. Přáli jsme si např. tažné zařízení, vyhřívané čelní sklo, rodinné auto – doporučil nám Ford S-Max apod. Asi za měsíc nám zavolal pan Leon a já jsem se jel podívat na první vytypované auto. Auto jsem koupil, firma vyřídila nutné formality na úřadech a rodina je max. spokojená, auto k naší spokojenosti slouží. Ještě musím ocenit pomoc při likvidaci pojistné události po autonehodě. Takže za nás maximální spokojenost s komplexními službami firmy Carworx. Dále bych chtěl napsat, že již mnoho let využívám služeb autoservisu a jsem také maximálně spokojen. Chtěl bych touto cestou poděkovat i zaměstnanci firmy p. Michalovi.

Pavel Kuruc 27. 10. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dnes je to přesně rok, co jsme od pana Leona zakoupili vůz Volkswagen Caddy. Najeli jsme s ním několik tisíc kilometrů a jsme stále spokojeni. Ráda bych vyzdvihla přístup pana Leona, který byl od prvního kontaktu naprosto příkladný a po necelých 3 měsících jsme si mohli přijet pro požadovaný vůz, který měl doložený původ a byl v bezvadném stavu. Kromě nového vozu jsme jako pozornost obdrželi opravdu velký balík laskomin z Německa. Prodejem vozu náš styk s panem Leonem neskončil, naopak. Kdykoliv jsem měla nějaký dotaz ohledně vozu, vždy si našel čas a poradil. Nákup u pana Leona vřele doporučuji a pokud ještě někdy budeme potřebovat zakoupit auto, o nikom jiném uvažovat nebudeme.

Markéta Ševčíková 18. 10. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, na konci srpna jsem v autobazaru u pana Leona zakoupil vůz Škoda Octavia Combi II 1,6 TDI. S vozem jsem již najezdil skoro 4 000 km a z auta jsem stále stejně nadšený, jako když jsem si ho tehdy vezl od pana Leona. Není to žádná přeleštěná načančaná stočenka nebo bouračka, opravdu poctivé auto s poctivě vedenou histroií a zřejmě i předchozí majitel v SRN se staral. Stejně pozitivně mohu ohodnotit i přístup a jednání p. Leona, takhle ochotný prodejce aut se dnes opravdu jentak nevidí (aspoň dle mých zkušeností). takže za mě rozhodně palec nahoru a doporučuji! 🙂

Škoda Octavia 7. 10. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den všem, jako spousta z nás jsem hledal starší,ojetý vůz,za příznivou cenu a hlavně spolehlivý! Po dlouhém hledání všech bazarů, různých podvodníků,stejně tak ukecaných soukromníků jsem objevil f.CARWORX kde jsem nakonec zakoupil ojetý vůz Octavia I. Vůz je naprosto v pořádku ( píši po 14ti denním zkušebním provozu). Nyní ale pozorně čtěte:od revoluce podnikám,takže vím,jaká je to dřina sehnat natož udržet zákazníka.To co mě nabídl p.Leon a jeho spoluzaměstnanci je taková jedna velká třešnička na dortu,neboť přístup,jednání se zákazníkem a hlavně dodržený slib ( převod auta, náhradní pneu,zřízené TZ atd) proběhlo přesně tak,jak mi bylo slíbeno.Slušné chování,vystupování a ochota je jim všem naprosto blízká. Mohl bych psát dále,ale nejsem spisovatel. Nerad i píši,ale v této situaci je to na povinost. Vřele tuto firmu doporučuji a hlavně,ať je takových slušných lidí v tomhle státě víc!!! Je to tady samej levák,darmožrout a velkopodnikatel…. Proto když auto,tak jedině CARWORX !!!

Fany 25. 9. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, přidávám se ke všem kladným hodnocením. Před časem jsem koupil ve firmě Carworx auto Škoda Octavia II a nemůžu si ji vynachválit. Stejně tak jako přístup všech zúčastněných zaměstnanců firmy Carworx. Mohu všem vřele doporučit!!! Ještě jednou děkuji!!!

Libor Kubeš 18. 9. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Je to už 4 měsíce, co jsem u carworx koupil auto, celou tu dobu plánuju napsat recenzi, ale ne a ne se k tomu dostat. Alespoň nepíšu recenzi hned po koupi, ale po tom, co jsem v koupeném autě najel víc jak 3 000 kilometrů. Kupoval jsem Fabii II 1.6 16 V. Když jsem auto kupoval, samozřejmě jsem porovnával i jiné nabídky. Například na webu “áček” jsem našel stejný typ auta, se stejnou motorizací, stejným stářím i stejným nájezdem a velmi podobnou cenou. Problém byl, když jsem do áček volal. Když jsem se jich na auto ptal, z nějakého důvodu ho “zrovna neměli” a nabízeli mi jiné (samozřejmě horší auto, s horším poměrem cena:výkon – slabší motor, vyšší nájezd, slabší výbava…) U pana Leona byla situace jiná, ráno jsem mu zavolal a hned po obědě jsem se jel na auto podívat (podotýkám, že byla neděle). Auto bylo ve velmi pěkném stavu, a jelikož se mi líbilo i po zkušební jízdě, hned jsme si plácli. Za pár dní jsem si jel auto vyzvednout tak, jak bylo domluveno, přepis i pojistka byly vyřízené, stačilo nasednout a jet. U ojetého auta člověk počítá s nějakou tou investicí, ale já, po těch více jak 3000 km, jsem musel investovat jen do nového zadního stěrače, jinak je auto v pohodě a spolehlivé (ťuk, ťuk). Zkrátka je to auto z kategorie “sedni a jeď”. Objevil se jen jediný problém. Na pojišťovně si všimli, že typový štítek u dveří spolujezdce, je poškozený a nejde přečíst jedna číslice. Pan Leon mi hned po mém telefonátu nechal vyrobit, ne jeden, ale hned dva nové typové štítky, prý kdyby se jeden nepodařilo nalepit. Nevídané! O jednání s panem Leonem a jeho zaměstnanci tu už psali jiní recenzenti, musím se přidat a taky chválit. Všichni byli milí, připravení odpovědět na jakoukoliv otázku. Pytel německých sladkostí k autu potěšil :)) Auto, které jsem kupoval, bylo druhé auto, které jsme od carworx v rodině kupovali a při obou případech to byla kladná zkušenost. Při další koupi auta nemám důvod chodit jinam.

Jiří K. 24. 7. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Rád bych se připojil ke všem kladným hodnocením firmy Carworx pana Leona,náhoda tomu chtěla a jsem šťastným majitelem krásného Citroenu C5 combi za velmi rozumné peníze.Jednání a ochota na jedničku s hvězdičkou,co domluveno to platilo a to není úplně běžná věc v tomto oboru a jak sám pan Leon řekl,jde to dělat i jinak a za to mu patří uznání a dík.Pokud někdo uvažuje o koupi auta,mohu vřele doporučit.

Petr Bebčák 6. 6. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den,před měsícem jsem po telefonické dohodě navštívil firmu CARWORX pana Martina Leona.Pan Leon se mi ochotně věnoval 4hodiny a ukázal mi několik vozidel.Vybral jsem si P306 s nájezdem 55000km(ověřených),v perfektním stavu.Po zaplacení jsem si auto odvezl.Jako dárek jsem dostal dálniční známku a balík sladkostí.Jsem velmi spokojen a všem doporučuji.Děkuji majiteli za vstřícný přístup. Lőffler Martin

Martin Lőffler 26. 4. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, tak ke své první části mé osobní zkušenosti s f. CARWORX zde cca po měsíci uvádím i slíbenou druhou část. Začnu tím, co je dle mne smutné – smutné je, že se takto jako fa.CARWORX a pan Leon konkrétně, nechovají všichni dovozci aut, protože takovýto přístup k zákazníkům a prodávaným vozům by měli mít všichni. Pokusím se to zkrátit: To co jme si s panem Leonem domluvili, to taky proběhlo k mojí plné spokojenosti. Dali závady zjistěné na vozidle během zkušební jízdy, skutečně do pořádku,navíc vyměnili rovněž na vlastní náklady na voze i dalších několik věcí které by mohli dle jejich názoru v brzku začít ” zlobit” ( ložisko kola, brzdové destičky) a vozidlo předali přepsané a na značkách. Od převzetí najeto cca 2000 km a bez problémů. Já osobně pokud budu řešit další vozidlo, jedu k panu Leonovi, a je jedno z kterého koutu republiky. Věřte že se to vyplatí. Děkuji: Kolečkář

Libor 17. 4. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Ve firmě Carworx jsme koupili VW Sharan z roku 2011. Po prověření VIN kódu nebyly zjištěny žádné nesrovnalosti s informacemi v inzerátu. Auto mělo poškozené zadní dveře, ale ty byly na naši žádost a na náklady firmy Carworx vyměneny. Při přebírání auta se ještě rozsvítila kontrolka kvůli výměně žhavících svíček a i v tomto případě nám pan Leon nabídl výměnu na vlastní náklady. Technik se mi ozval přesně jak bylo domluveno a navíc nabídl, že by mohl výměnu provést v místě našeho bydliště. Velmi oceňuji tento přístup, i přímé a férové jednání. Určitě můžu všem doporučit. Pokud budu v budoucnu shánět nové auto, ráda se znovu obrátím na firmu Carworx.

Veronika Goetzová 4. 4. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den chtěla bych moc poděkovat panu Leonovi a jeho týmu za skvělou spolupráci! Dlouho jsem přemýšlela o koupi vozu..Mám 4 děti a potřebovala jsem velké a spolehlivé auto…Narazila jsem zde na pana Leona..v pátek jsem mu volala ohledně auta a v neděli bylo vše připravené, abych mohla s autem které jsem si u nich vybrala odjet …Auto bylo po technické,stk a ještě s bezva pojistkou, abych mohla v klidu odjet ..protože jsem jela 400 km..ještě jako bonus jsem si odvezla skvělá alu kola ,zimní pneu za super cenu..auto odpovídalo stavu a popisu a ještě jsem dostala dáreček :-)Pan Leon a celý jeho tým je opravdu skvělý !!A já bych je ráda doporučila..!!! Takový perfektní přístup ,jednání a servis mě příjemně překvapil 🙂 Nic není problém ..auto v půl roční záruce prostě vše na velikanskou 1..!!Těm kdo váhá ..určitě se nebojte 🙂 nebudete litovat !!Ještě jednou děkuji !!!

Katrin Kolářová 3. 4. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, dovolím si svoje hodnocení rozdělit na dvě etapy – nynější hodnocení po návštěvě fy.CARWORX v Chomutově,kde jsme se s panem Leonem dohodli na koupi vozu který bych měl příští týden převzít, a po měsíci zde uvedu další, jak vše probíhalo dále. Tedy k dnešku : po přečtení všech těch kladných recenzí ( které v dnešní době beru s velkou rezervou) mně nutnost pořídit narychlo nějaké ” přibližovadlo” a zároveň zvědavost jak se věci u této firmy skutečně mají, přinutili vydat se z Domažlicka do Chomutova a vše ” omrknout” a vyzkoušet na vlastní kůži. 1,co jsme si telefonicky dohodli a na co jsem se vyptal, to sedělo. 2,Jednání na rovinu, vysvětleny klady i zápory nákupu mnou vybraného vozu. 3,Karoserie včetně motoru ” nenačančané” k prodeji, ale ve stavu tak jak bylo užíváno, tedy případné úniky provozních kapalin a podobně jednoduše ” čitelné” 4,Při zkušební jízdě zjištěny menší vibrace při brzdění, zřejmně zvlněním kotoučů – oprava na jejich vlastní náklady byla navrhnuta ze strany pana Leona jako samozřejmost. 4,pana Leona a jeho firmu jsem našel na Bazoši po týdnech hledání staršího vozu zcela náhodně, a pokud vše bude pokračovat jak jsme si dohodli, ( po dnešku věřím že ano, a jak jsem psal v úvodu – za měsíc dám vědět) tak mně už žádný jiný dovozce ani autobazar nezajímá. Pokud budu řešit vůz, bude to opět u pana Leona. Na to abych někomu dělal reklamu jsem opatrný, ovšem v tomto případě je zcela na místě. Podotýkám, že se jedná o letité vozítko, řádově do 30.000 Kč, kvůli kterému by se leckterý ” Bazarista s auty” ani neobtěžoval vylézt z tepla kanceláře. Děkuji: Kolečkář

Libor 22. 3. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, rozhodla se pro koupi ojetého vozidla a byla mi doporučena firma CARWORX. Celé mé jednání probíhalo s panem Leonem a z jeho profesionálního přístupu a vstřícnosti jsem mile potěšena. Od výběru vhodného vozu, přes vyřízení veškerých technických a administrativních záležitostí vše fungovalo perfektně. A potěšil i malý dárek při převzetí vozu. Případným zájemcům o koupi ojetého vozu určitě doporučuji obrátit se na tuto firmu. Brigita Hartmanová 17.3.2018

Brigita Hartmanová 17. 3. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, také děkujeme panu Leonovi a společnosti Carworx za nadstandardní přístup a férové jednání. Před dvěma měsíci jsme zde koupili Fabii II s nájezdem 126 tis.km. Vše proběhlo bez problémů, na čem jsme se domluvili, to platilo (mj. jsme se dohodli na bezplatné výměně rozvodů a nástřiku podvozku). Ochotně nám pomohli i s vyřízením převodu. Auto zatím funguje zcela bez problémů.

Stanislav Cepník 4. 2. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den,za mě nejlepší,vystupování majitele a zaměstnanců.Při pro hlídce aut se nám majitel plně věnoval,probral co je pro nás vhodné.Vybrali jsme auto,měli zkušební jízdu,po zkušební jízdě jsme neváhali a domluvili se na koupi auta,pan majitel i přes to,že má své práce hodně,vše vyběhal,zařídil přepis a i dokonce sehnal zimní pneu.Byl jsem opravdu vykulený jak majitel se mnou jednal “slušně a příjemně”.Na auto máme půl roku záruku,po dvou dnech se zasekl zámek u kufru,po kontaktování prodávajícího zda by to šlo opravit mi odvětil ať hned prijedu,že se zámek opraví.Byl rozbitý,majitel objednal nový a hned vyměnil a nic po nás nechtěl.Opravdu jsme z koupi auta nadšený,spokojený a doporučujeme dal a dal.Moc takových vstřícných lidí se na dnešní dobu nevidí,ale pan za nás je jednička.Moc si toho vážíme a doporučujeme.Děkujeme Čerbačovský

Karel Čerbačovský 31. 1. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, vloni jsme se rozhodli pořídit nové auto, po návštěvách několika autobazarů i inzerátů, jsme dostali tip na firmu Carworx (dobré recenze). S panem Holanem jsme si prohlédli veškerá auta a získali jsme cenné informace. Vybrali jsme si Škoda Roomster (krásný stav, málo jeté, nové brzdy, výfuk). Po zkušební jízdě přišlo na řadu papírování (jednoduchá smlouva) a hlavně vše bylo řádně vysvětleno panem Leonem. Odjížděli jsme s maximální spokojeností. Po 14 dnech mi začala problikávat kontrolka motoru, auto ztratilo výkon a jelo pouze na 2 válce. Přijel jsem na firmu, udělali diagnostiku a auto okamžitě a rychle na počkání opravili (NIC JSEM NEPLATIL). Po ujetí cca 150 km se znova ozvala ta samá kontrolka (stejný problém). S autem jsem přijel opět na firmu, kde jsem okamžitě dostal náhradní vozidlo, aby to mohli důkladně prohlédnout. Po dvou dnech zjistili, že je podpálený ventil. Po 14 dnech, jsme si jeli pro auto, vysvětlili co s autem bylo a co sním dělali (udělané ventily, vyměněný rozvodový řetěz, nový olej a katalyzátor). Vše jsem řešil v době záruky a proto jsem opět za to NIC NEPLATIL!! Ve zkratce: Krásný výběr aut Jednání,reakce a přístup – super, bez žádného obviňování, že by to byla moje vinna. Prostě co je psáno ( na stránkách, smlouva) to je dáno. Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu Carworx a s klidným svědomím mohu doporučit.

Jan Chmelan 21. 1. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den všem, kteří si najdou chvilku jako já na přečtení recenzí o prodávající společnosti CARWORX. Osobně si myslím, že pan Martin Leon žádné recenze nepotřebuje. Tohoto človíčka znám dobrých 20 let a o jeho podnikání ani na vteřinku nepochybuji. Známe se osobně, takže dále již budu pana Martina Leona v této recenzi pouze oslovovat jako Martina. Recenzi píšu z jednoduchého důvodu. Po mé otřesné zkušenosti s nákupem vozu u největšího prodejce aut v republice jsem si připadal při výběru auta dne 2.1.2018 v 10:00 v areálu společnosti CARWORX, jak na jiné planetě. To, že byl první pracovní den po Novém roce mě fakt mile překvapilo s jakou energií ke mě Martin přistoupil. (jsme přátelé tak to je asi normální 🙂 )Pomohl mi s výběrem vozu i když já jako (povrchní člověk 🙁 ) jsem v kanceláři na jeho nabídku ihned řekl NE. Jednalo se o vůz Škoda Octavia kombi 2,0l benzín za 65.000,- Kč. Se slovy “já přece nemůžu jezdit v jedničkový” “Oktávce” jsme se vydali na fyzickou prohlídku vozů. Jenže při této procházce mě na jeho place zaujala fialová škodovka v kombiku. Ano byl to přesně ten vůz, který mi Martin nabízel po vznesení mých požadavků v kanceláři. No a pak už to nabralo tak neskutečný spád, že jsem měl večer 2.1.2018 v 18:00 auto po technické kontrole a ráno 3.1.2018 nové značky se všemi doklady u sebe a mohl vesele vyrazit vyzkoušet tu “jedničkovou” škodovku. Nechce se mi ani věřit v jak neskutečně čistém stavu auto je a po technické stránce se také nestačím divit. Ale asi není proč se divit. Auto je z Německa, takže žádná prasárna. Nalítáno 110000 km potvrzených Škodou auto, takže pochybnosti mizí. Ale pro mě to hlavní je to, že auto, které jsem chtěl mi nabízel doopravdy přítel a kamarád, který mě stejně jako jiné klienty ubezpečil o tom, že pokud nastane jakýkoli problém, tak ho bude se svými mechaniky ihned řešit. SUPER. Protože tu celou partu lidí kolem CARWORX znám , tak o tom NEPOCHYBUJI ! Napsal jsem co jsem napsat chtěl a pokud jste došli ve čtení této recenze až sem, tak Vám všem můžu s klidným a čistým svědomím říct , “že koupit vůz od společnosti CARWORX si můžete bez obav” P.S. Jo a k tomu co jsem napsal na začátku o Martinovi, že nepotřebuje žádné recenze a vypisování na internetu, bych řekl jen tolik. Až každý bude přistupovat ke svému byznysu jako Martin Leon, tak můžete zapomenout na recenze. Momentálně to jen dává možnost nesrovnaným jedincům vyřvat svůj problém se sobou samým. Nic jiného to není. Ale doba si to asi žádá, ta

Petr Koura 7. 1. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, dovolte, abych se i já podělil o zkušenost. Nejprve děkuji předchozímu recenzentovi, panu Vitákovi, který uvedl do své recenze název firmy pana Leona. Důvod byl prostý, na bazoši není kompletní nabídka pana Leona, ale na firemních stránkách je odkaz na kompletní nabídku, ve které jsem si vybral. Následoval mailový kontakt o můj vybraný vůz, bylo to někdy kolem 22 hodiny s tím, že další den jedu do Chomutova a rád bych si vozidlo prohlédl. Následující den mi volal pan Leon s tím, že se omlouvá, ale celý den je v zahraničí, zda mohu přijet jindy. Vzhledem k velké vzdálenosti, jsem jiný den nemohl a tak pan Leon mi zařídil, že v domluvený čas, budu očekáván kolegy na na firmě. Po příjezdu mne uvítal mechanik pan Martin, který vozidlo byl aktuálně projet a hlavně dotankovat, abych mohl mít projížďku dlouhou, jak budu chtít. Vůz jsem tedy prohlédl, vyzkoušel a poté dle dohody, zavolal panu Leonovi, kde jsme domluvili detaily. Měl jsem s sebou synka a jeli jsme tedy pro zálohu, aby následující den bylo vše připravené. Bohužel jak to tak s malými dětmi chodí, nemohl jsem již se zálohou do firmy dojet, proto jsem požádal pana Leona o kontakt na pana Martina, který byl tak hodný a pro zálohu jel notný kus za mnou. Další den jsem přišel pro vůz a přivítal mne již pan Leon sám. Již na první pohled, pan obchodník s vysoce prozákaznickým přístupem a hlavně nehranými sympatiemi k zákazníkovi, aby prodal. Vozidlo aktuálně dovezl pan Leon z STK a protože se mu cestou něco nezdálo na podvozku, nechal vozidlo ještě prohlédnout a zkontrolovat u mechaniků, kde odhalili hřebík v kole, oprava tedy byla hotová obratem zdarma včetně vyvážení všech kol. Při soupisu jednoduché smlouvy, mi pan Leon vysvětlil všechny podrobnosti a ještě jsem dostal finanční kompenzaci za aktuálně již nestihnutou výměnu oleje. Byl už večer a já chvátal domů. Zkrátka jsem měl pocit, jako kdyby pan Leon byl někdo z mé rodiny a prodával mi s příslušnou péčí auto. Loučili jsme se se slovy, kdyby cokoliv mne zlobilo na voze, ať se určitě ozvu. Nemám skutečně slov a věřte mi, že pana Leona a celý jeho tým všem doporučuji. S úctou pane Leone, Tomáš Hrábek, Toyota IQ

Tomáš Hrábek 6. 1. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Kupoval jsem auto u p.Leona, resp. v Carworxu, cca měsíc nazpátek a jsem s tímto nákupem velmi spokojený (s autem i s procesem nákupu). Jednání pana Leona bylo vysoce profesionální a proklientské. Auto bylo připraveno ve stavu “nasednout a jezdit”, tj. bylo po potřebném servise, mělo vyměněný olej, zimní gumy byly obstarány (nebyly původně součástí vozu). Součástí prodeje bylo ze strany prodejce i komplet vyřízení administrativy oproti mé plné moci (převod vozu, nová STK vč. emisí). Na čem jsme se domluvili, to platilo – to oceňuji. Stejně tak oceňuji i kupní smlouvu na 1 list papíru A4 – tj. bez obsáhlých právních obezliček, poznámek pod čarou a skrytých formulací. Nákup v Carworxu mohu s klidným svědomím doporučit. Martin Ch.

Martin Ch. 4.1. 2018

——————————————————————————————————————————————————————-

Už to bude skoro 2 roky, co mi p. Leon prodal mé první auto (příznačně Seat Leon). Podle inzerátu mělo auto jako jediné vše, co jsem chtěl, takže jsem hned volal (pátek), zda je ještě k mání. Domluvili jsme se, že se na něj mohu o víkendu přijet podívat a kdybych jel do Chomutova vlakem, tak mě klidně vyzvedne na nádraží. Jelikož jsem o tento vůz měl vážný zájem, chtěl jsem ho hned koupit (pokud nenajdu vážný důvod proti), aby mi ho někdo nevyfoukl. To byl taky jediný zádrhel – jak dostat o víkend peníze z banky (řešení: 3 výběry z bankomatu ze dvou účtů ve dvou dnech). V neděli jsem dorazil do Chomutova, veškeré jednání ukázkové, auto jsem si prohlédl, projel, postupně pan Leon jen tak mimochodem vytahoval další věci, co jsou k vozu (originál koberečky, k letním elektronům ještě plecháče s novým zimním obutím, střešní nosiče). Nebylo co rozmýšlet, auto jsem koupil, pan Leon zařídil vše potřebné a nakonec jsem dostal ještě půl roku záruky a sladké překvapení (doslova). Auto s německými doklady jsem přihlásil bez potíží. Po měsíci mi svítila kontrolka ostřikovačů, tak jsem volal panu Leonovi – opět supr jednání, ať hned přijedu, že to zdarma opraví. Po dvou letech jsem najel kolem 40000km doma i po dovolených po Evropě a auto pořád šlape skvěle. Takže CARWORX mohu jen doporučit.

Honza 17. 12. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Jako každý jsem i já potřeboval nové auto a ve všech ruzných bazarech mi nepomohli,ba naopak když jsem měl zamluvené prodali ho atd…Ale pak jsem našel tuto stránku a bomba,super přístup,ohleduplnost a ochota.V sobotu jsem si jel pro auto a paráda.Technickou udělali ještě než jsem dojel.Mohu jen doporučovat,ted už vím kde budu nakupovat auta já.

Pavel 13. 12. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den firmu Carworx mohu také jen doporučit.Příjemné jednání od ukázky vozu peugeot 308 SW až po podpis smlouvy a převzetí vozu.Po převzetí se sice objevila malá závada na motoru ale jak deklarují na stránkach vše vyřešili k mé velké spokojenosti a neplatil jsem nic navíc za opravu.Přeji celému týmu firmy Carwox mnoho ůspěchů do dalších let.

Radek Viták 22. 11. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Všem přeji dobrý den. Dnes jsem koupil od firmy Carworx auto. Musím se podělit o super jednání. Trvalo nám se ženou než jsme si auto vybrali. Navštěvovali jsme provozovnu na Dukelské ulici týden co týden asi dva měsíce. Pokaždé příjemné jednání plné ochoty. Pokaždé nám předvedli nová auta. Nakonec jsme si vybrali. Vše za nás vyřídili na úřadech, kromě plné moci, kterou potřebovali k vyřízení záležitostí. Dostali jsme plnou tašku sladkostí. Taky tři stovky na benzín a omluvu, že nestihli natankovat. Bezvadné srdečné jednání. Ještě ujištění o poptání zimních pneu. Děkuji a vřele doporučuji.

Dvořák Petr 30. 10. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Krásný den… Letos na jaře jsme si koupili s manželem auto Octavia u p.Leona. Za celou dobu ježdění se nic ,,nevysypalo” a proto můžeme jen doporučit a chválit. Přístup pana Leona a jeho týmu byl velice příjemný a profesionální. Vše vysvětlili ukázali a i za nás vše zařídili a chtěla jsem mít své SPZ číslo – mám ho . Děkujeme celému týmu a přejeme mnoho spokojených zákazníků. Manželé Radovi

Ivana Radová 28. 8. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobry den, z mé zkušenosti mohu f. CARWORX vrele doporucit pri nákupu osobního vozidla. Je zbytečné se rozepisovat. Za mè maximální spokojenost od ukázky vozidla až po podpis smlouvy. Maximálnė doporučuji.

Alena Švedyková 10. 8. 2017

——————————————————————————————————————————————————————–

Tak zde píši opět. Od pátku mám doma P 207 CC a spokojenost na mé straně. Dokonce jsem obdržel jako dárek před odjezdem velký balík sladkostí. To se mně nikde ještě nestalo. Ještě jednou chci poděkovat p. Martinovi a jeho kolektivu.

Petr Janoušek 24. 7. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Jednání s majitelem p. Leonem bylo vstřícné a příjemné,vše dodržel po předchozí telefonické domluvě a termíny splnil. Až z Chebu jsem si jel do Chomutova pro Mercedes Benz CL 180. Auto bylo již po STK,pojištěno a přepsáno na mne tedy nového majitele. Až dosud jsem spokojen a proto jsem jej doporučil i mé snaše,která byla přítomna zkušební jízdě a jednání s p.Leonem. Věřím,že mne nezklame ani v případné zkryté závady která je garantována ve smlouvě na půl roku od data prodeje. Při předání a posledním stisku ruky před odjezdem,mne též bylo přislíbeno i obstarání speciálního klíče od prodejce ze SRN,neb byl předán jen jeden do mého vlastnictví a těžko,tento elektronický klíč u nás někdo vyrobí a že se ozve s pozitivní zprávou,pošle jej poštou. Přeji Martinu Leonovi a jeho kolektivu mnoho úspěšných prodejů a velmi spokojených zákazníků. František Vohradský Cheb 56 let.

Vohradský František  23. 7. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Přeji hezký den. Rozhodl jsem se také přidat hodnocení. Nepochopím, co ten člověk co psal záporné hodnocení zamýšlel, zda chtěl p. Martina nějak poškodit. Já jsem si vybral P 207 CC kabriolet. Druhý den jsem na jeho telefon zavolal, popovídal si o autě, nechal si poslat fotky a domluvil si schůzku. Hned druhý den mně přišlo nesčetně fotek. V den schůzky p. Martin pro mě přijel na nádraží. Vybrané auto už na mě čekalo. Bylo krásně naleštěné a ve voze čisto. Auto jsem si prohlédl jak ve vnitřku tak na spodku vozu. Když jsem se na něco zeptal vždy mně p. Martin dokázal odpovědět. Auto si poté vyzkoušel osobně po Chomutově. Dohodl jsem se, že ho beru. Dal plnou moc, abych nemusel obíhat to papírování. Vše bylo už v ceně, nemusel jsem platit korunu navíc. Dohodl si termín a spokojený odjel domů. Zítra v pátek 21.7.2017 si jedu pro auto. Dokonce si kupuji i zimní pneumatiky. Na dotaz zda jsou nějaké žárovky v autě, mně bylo odpovězeno, že pov. výbavu auta budu mít také v ceně. Pokud bych někdy něco potřeboval mám se ozvat. Chci p. Martina a jeho tým doporučit všem lidem. Takový přístup jsem ještě nezažil. Závěrem děkuji jemu a jeho týmu za spolupráci a mnoho úspěchů do dalších let. Kupující ze Dvora.

Petr Janoušek  20. 7. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den Vážení, tak mi to nedalo a vypsal jsem si všechny IP adresy a shodují se pouze příspěvky, které jsem napsal já ( celkem logické ) . I přes toto vše panu “BEDNOVI” velice děkuji a přeji v životě hodně štěstí. Pro ostatní, kdo by měli nějaké pochybnosti, tak na přání mohu předat telefonní číslo na každého klienta, který zde popisuje opravdovou zkušenost s mou osobou. Pro další pisálky ničím nepodložených zcestných informací, opět doporučuji nemarnit čas zde, ale jít dělat něco smysluplného, kde můžou sami přesvědčit druhé, že něco v životě dokázali a že jdou příkladem. V opačném případě bude jejich příspěvek smazán serverem BAZOS.cz pro nepravdivé informace. Děkuji za pochopení a přeji hodně zdaru. Martin LEON www.CARWORX.cz

Martin 27. 6. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Ahoj Martine,no,úspěch se neodpouští….nevím,kdo si tady hojí nějaké psychické problémy,ale je to trapné a ubohé. Já jsem byl spokojen,překvapen a velmi rád s tebou budu opět někdy obchodovat,ať se Vám daří a takových neleonů co nejmíň.Michal Rusňák

MICHAL 20. 6. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

3 kupující 3 ruzni lide a vsichni z jednoho ID tzn vsichni kupuji auta z jednoho pc 😀 to je dost divne leone 😀

Bedna 19. 6. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, Vážení přátelé i “nepřátelé” . Chtěl bych tímto poděkovat váženému panu “NELEONovi”, který napsal kladné hodnocení a svými jasnými argumenty dokázal, jak to ve skutečnosti s recenzemi vlastně je. Dále bych chtěl velice poděkovat spokojeným klientům, kteří si u nás nějaké to auto nakoupili a skutečně se přesvědčili o naší důvěryhodnosti. Ještě jednou děkuji. Pro potencionální nové klienty předěláváme v současnosti náš web www.CARWORX.cz ,kde budou přibývat  recenze s fotografiemi reálných klientu, kteří se vyfotili se mnou a se svým novým autíčkem. Na závěr bych chtěl doporučit dalším podobným pisálkům ala  pan “NELEON” aby své nízké sebevědomí řešili někde jinde například u nějakého psychologa nebo kouče. Za mě doporučuji kouče Aleše Kalinu www.ALES-KALINA.cz , neboť jsem byl kdysi v jejich teamu a ze své zkušeností vím, že lidem dokáže úžasně pomoci. Je jen zapotřebí zvednout svůj vlastní zadek a začít něco dělat. Ještě jednou všem děkuji a přeji krásné a úspěšné dny s úctou Martin LEON za celý team www.CARWORX.cz

Martin LEON 18. 6. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Ty hodnocení jsou fejk, když hodnotil sám sebe, kolikrát se ani neobtěžoval smazat svůj telefon, takže ty mrtvé duše ukazují zase zpět 🙂 Navíc se opakují stejné IP a všechno pochlebování je v jednom stylu 🙂

neleon 16. 6. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Martina Leona i celý jeho team mohu jen a jen doporučit !!! Před několika měsíci jsem od něj kupovala Peugeota 107, který jsem si vybrala a do týdne jsem měla auto i s přepisem a pojistkou. Vše zařídil rychle. S autem jezdím už půl roku a zcela bez jediného problému. Pokud další auto tak jedině od něj! Takových spolehlivých prodejců je opravdu velmi málo.Martine díky i Vašim klukum na dílně!!

Tereza Z 16. 6. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Děkujeme firmě Carworx za odbornost, ochotu a vstřícnost při prodeji auta Volkswagen Polo dne 11.4.2017. Doporučujeme.

Milan Černý 10. 5. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Dnes jsem si zakoupil vůz u této firmy…Jedním slovem vše “PERFEKTNI” od prvního kontaktu s p.Leonem až po předání klíčků..Jsem velmi spokojen a mohu pouze jen doporučit…A panu Petrovi a Mírovi(hodnocení) bych doporučil osobní návštěvu na firmě,aby se sami přesvědčili o kvalitách majitelů,neshledal jsem nic špatného,naopak byl jsem mile překvapen..Hezký den

Mártyn 25. 4. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Mohu Všem pana Leona jen doporučit..Aut jsem kupoval opravdu hodně a p.Leon se rozhodně řadí mezi těch pár opravdu slušných a férových prodejců(lidí)!Vše co slíbil tak dodržel!

Clio 21. 4. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Komentáře jsou dojemný stejně jako text v inzerátu. Že by stejnej pisatel… A jestli je auto prodaný, tak nevím proč tady ten inzerát ještě smrdí.

Míra 28. 2. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Leonovi za vstřícné, rovné jednání, férovost a otevřenost při jednání. Mnoho takových lidí v bazarech určitě není, měli by si od něj vzít příklad a vzor.

Martina Marková 18. 2. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Od firmy carworx zakoupeno jiz mnoho aut!!Vzdy spokojenost!!A proto s panem PETREM nesouhlasim!!Pan Petr bude asi tzv. kupec nekupec:)Za malo penez hodne muziky:)Proto panu PETROVI doporucuji firmu AA:::tam pro nej urcite najdou kvalitni vuz:)

Gonza 6. 2. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

jo,pan Petr,ten je divnej

Michal 6. 2. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Děkujeme firmě Carworx, panu Leonovi a panu Holanovi za profesionální a velice solidní jednaní při prodeji Peugeot 307 SW. Koncem ledna 2017 jsme s manželkou zakoupili auto a jsme moc spokojení.

Mireček 4. 2. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Automobil bez fotek v nejnižší ceně – nabízí o 40 tis levněji než je tržní cena a uvádí že je v bezvadném stavu?! Není to podezřelé? Po dotazu sice poslal pár fotek ale NE na nejvíce používaná místa v autě. Po dalším dotazu nereaguje. Navíc 100% kladných recenzí je divné, ne?

petr , 3. 2. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Férové jednání, vše proběhlo jak bylo domluveno, stav auta odpovídal popisu – předem posláno velké množství fotek. Celkově hodnotím kladně.

Julius Bialas, 25. 1. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Moc moc moc děkujeme za super autíčka v super stavu.Máme od vás 3 auta už a všechny jsou naprosto bezchybné.Jednání bylo úplně perfektní,komunikace taktéž a s koupí dalšího auta se na vás určitě znovu obrátíme. Ještě jednou moc děkujeme

Petra Slivoňová,  21. 1. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Díky za seriozní a vstřícné jednání i v čase svátků.S koupí vozidla jsem spokojen a můžu jen doporučit.Robert.

Robert Popovič , 2. 1. 2017

——————————————————————————————————————————————————————-

Děkujeme moc panu Leonovi za jeho vstřícné jednání a ochotu vyhovět požadavkům, které zákazník má. Minulý měsíc jsme si koupili u firmy auto a můžeme říci, že jsme spokojeni s koupí i s cenou.Pan Leon, co slíbil, to také splnil.Přejeme moc úspěchů v novém roce.

Martin Pavlíček,  30. 12. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Moc děkuji panu Leonovi za super jednání opravdu všem jen doporučuji je to férovej chlap dlouho jsem schněla auto a prošla jsem hodně bazarů ale takové jednání jako u pana Leona se mi nedostávalo a po koupi auta jsem moc moc spokojená auto je v bezvadném stavu jezdí jak má.

Monika , 20. 12. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Šťastná náhoda tomu chtěla že jsem zhlédla nabídku pana Martina Leona.Chci tímto vyjádřit velký dík že jsou mezi námi takoví lidé se ctí,příjemným vystupováním a smyslem pro poctivost a férové jednání.Dnes jsme od něho koupili vůz a byli jsme naprosto spokojeni jak s rychlostí tak i průběhem celého obchodu.Auto je hezké za hezkou cenu.Teď už si chci přát spoustu šťastných kilometrů a abychom ho užívali ve zdraví.Všem opravdu doporučujeme a ještě jednou velký díík:-)

Miroslava Řeřichová ,  7. 12. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Při koupi auta, které bylo v top stavu, jsem byl velice spokojen s profesionálním a ochotným přístupem pana Leona. Rozhodně všem doporučuji.

Ladislav Tatai, 2. 11. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, musím pochválit p.Leona za velmi slušné jednání,které sem u prodejcú automobilů ještě nezažil,budu rozhodně doporučovat všem mým známým.

Michal ,  22. 10. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den Vážení zákazníci, předem bych vám chtěl opět poděkovat za kladné a velice pozitivní reference, které nás dokáží opravdu velice intenzivně nabít a utvrdit nás v to, že svou práci děláme opravdu velice dobře a seriózně. Naši potencionální klienti díky referencím si dokážou udělat vlastní úsudek o naší práci a tak již nemají tak velké obavy, sednout do auta nebo na vlak a přijet k nám třeba i několik set kilometrů. Také bych chtěl poděkovat panu Láďovi, který také přispěl svou referencí. Bohužel jeho pohled na naší práci viděl asi velice černě a tak zareagoval negativní referencí. Jeho názor plně respektuji a chápu, neboť každý člověk vidí věci naprosto originálním způsobem. Ještě jednou všem velice pokorně děkuji a přeji mnoho šťastných kilometrů. s úctou a přátelským pozdravem Martin LEON

Martin LEON, 22. 10. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Velmi dekujeme panu Leonovi za profesionalni a velice solidni jednani pri prodeji Opel Astra. Z takoveho pristupu by si meli vzit ostatni prodejci aut priklad. Auto zcela odpovidalo popisu, jsme velmi spokojeni a pana Leona rozhodne doporucujeme vsem,kdo zvazuji koupi automobilu

 Kindl ,  21. 10. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Popis auta v inzerátu neodpovídá skutečnomu stavu.

 Láďa, 18. 10. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Chtěl bych poděkovat pánům z Carworx za jednání a ochotu při koupi vozu Renault Grans Scenic. Jednání rychlé, vstřícné a profesionální. Při objevení drobných technických nedostatků pánové okamžitě reagovali a k me spokejonosti dali vše dohromady. Mohu jen doporučit.

Larcev ,  17. 10. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Chtel bych podekovat firme carworx za solidni,vstricne,profesionalni jednani!!Ale predevsim za kvalitni ojete vozidla!S prvnim vozem jsem byl maximalne spokojen!Proto jsem postupem casu doporucil carworx i mym pratelum a rodine,aby neprisli o tezce vydelane a nasporene penize u ceskych bazarniku(podvodniku) a zakoupili kvalitni nemecky,ojety,servisovany vuz od carworx.Jelikoz jsem nasporil take na novy vuz,tak jsem kontaktoval pana Leona.Nahlasil jsem moje pozadavky a cekal jen na telefon..Mame pro Vas auto vasich snu:)Dalsi vyhoda koupe u carworx je:)ze nemusite mit strach jed vlakem do chomutova:)jelikoz ja i moji znamy,tak vsichni jezdime:)

 Gonza z moravy, 13. 10. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den dne 12.9.2016 jsem zakoupil osobní vozidlo cross Touran u pana Martina Leona.Pan Leon mne přesvědčil že ještě existují obchodníci kterým záleží na spokojenosti zákazníka.Tímto mu děkuji za jeho férové jednání a vřele doporučuji tohoto prodejce všem kdož shánějí kvalitní ojeté vozidlo.

Miroslav Reich, 2. 10. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den, i já jsem se stal spokojeným zákazníkem firmy Carworx, kde jsem zakoupil vůz Citroen Berlingo i s doloženým původem, přesně takové, které jsem poměrně dlouhou dobu sháněl. Tímto moc děkuji a rozhodně rád všem vřele doporučuji.

Koucký,  25. 9. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Chtěla bych poděkovat panu Leonovi za skvělý přístup k zákazníkovi. V květnu jsem u něho zakoupila vozidlo s naprosto profesionálním servisem. Auto se po cca 2 měsících “porouchalo”. Pan Leon bez váhání vzal auto do servisu a opravil. Přesto, že to byla náročná oprava cca za 15 000,- neplatili jsme nic. Prý je vše v rámci záruky.Obdivuji, že se v dnešní době najde ještě poctivý člověk, kterému záleží na zákazníkovi.

Pokštefelová, 18. 9. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den.Záčátkem července jsem koupil od pana Leona automobil.Jeho férové jednání mě natolik překvapilo,že jsem si připadal jako ve snu.Zhruba po 14 dnech používání přestala fungovat klimatizace. Nechal jsem v servise vůz opravit a zavolal jsem panu Leonovi,že se vyskytl takový problém.Bez váhání uznal záruku a poslal mi peníze za uhrazenou opravu.Chci jen říct,že takových lidí jako je pan Leon, se v této době moc nevidí.Můžu jen doporučit.

Tomáš,  17. 8. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Zdravím všechny normální lidi,kteří si chtějí koupit vůz bez jakékoliv bázně z toho,že ho někdo oklame,nebo z toho že ho prodejce obere o jeho těžce našetřené peníze. Pan Leon je snad jeden z posledních poctivých tzv.čechů kteří chtějí vnést nový,slušný a hlavně poctivý prodej ojetých vozů na český trh ojetin z dovozu. Zkrátka je to fajn mladý člověk který chce aby zákazník byl vždy a za každou cenu spokojen. Ať už se jedná o vůz za 50tis.kč.,nebo o vůz za 750tis.kč. Já osobně přeji panu Martinu Leonovi jen mnoho šťastných zákazníků jako jsem i já. František Najman Autoservis Třebenice.

najmanservis, 13. 7. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dnes jsme zakoupili vůz Škoda Octavia 2.0 TDi ,2012.. vůz v perfektním stavu s ověřeným původem. Prodej absolutně bez průtahů a na úřadech za nás p.Leon vše zařídil, včetně pojištění, jak povinného, tak havarijního a s absolutně nejlepší cenou na trhu, jak vozu, tak pojištění. Maximální spokojenost a doporučení, takhle by to mělo fungovat všude.

Marcel Perůtka,  24. 6. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Auto jsem koupil od pana Leona na doporučení. Našel jsem to, co jsem hledal (parametry vs. cena). Velmi si vážím zákaznického servisu – vstřícná, rychlá a přímá komunikace, vyřízení veškerých formalit v ceně, nakonec sada pneu navíc, reálné informace o stavu vozidla a předpokládané budoucí údržbě v servisu. Velmi rád se na pana Leona obrátím i v budoucnu.

František, 23. 6. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den Při koupi vozidla u Pana Leona jsem byl mile překvapen přístupem a ochotou.Vozidlo bylo ve stavu odpovidajicim staři a povaze. takže ne něco jako rádoby vonavka,tedy žádné předstírání.Ještě jednou děkuji a v budoucnu se určitě na Pana Leona znovu obratim.

Miroslav,  18. 6. 2016

——————————————————————————————————————————————————————-

Dobrý den! Ve středu jsem koupil automobil u pana Leona. Není to poprvé, tak můžu porovnávat. Takový servis a ochotu jsem ještě nezažil. Proto jsem v naprostém klidu a plný důvěry v jednání s panem Leonem. Dostal jsem vůz ve skvělém stavu a s vyřízením všech dokladů!!!!!! Stačilo mi už jen nastartovat a odjet domu. V případě potřeby se můžu obrátit na pana Leona a spolupracovníky. Můžu Vám říct, že takový klid, pohodu a profesionální přístup ke klientovi, jsem ještě nezažil. Přeji Všem moc šťastných kilometrů.

Vaculík Jan, 15. 5. 2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den, Také přispěji svojí kapkou do mlýna. Úvodem chci mnohokrát poděkovat panu Martinu Leonovy za maximální vstřícnost, ochotu a vyčerpávající informace o vozu, ať už při komunikaci přes telefon, e-mailem. Tak vstřícného a ochotného člověka v dnešní době potkáte opravdu jednou za hrozně dlouhou dobu. Byli jsme rádi, že to bylo v situaci, kdy jsme pořizovali zánovní vůz a tím člověkem byl pan Martin Leon. Možná si budete myslet, že přeháním, ale mohu vám na to říct jen jednu věc a to jak jednou zažijete, tak nebudete chtít jinak. Jinak vůz splnil veškerá očekávání, po technické stránce bez jediné chybičky a jako bonus krásný interiér. Pár postřehů na závěr: -Vše bylo tak, jak bylo řečeno, výbava, stav, cena. -Veškerá dokumentace od vozu. -Rychlost jednání, dokumenty byly nachystány, dokonce předepsány papíry pro přihlášení na evidenci. -Bonus na závěr 🙂 -Druhá sada kol za super cenu. Co závěrem? Není co vytknout!!!!! Koupě vozu od pana Leona DOPORUČUJI!!!!

Lukáš Pavůček, 9.5.2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den,taky se podělím o svou zkušenost s panem Leonem. Poměrně dlouhou dobu jsem hledal starší vůz Citroen C4 grand picasso ,2.0HDi s doloženým původem. Kontaktoval jsem opravdu spoustu autobazarů,bohužel najít solidní ojetinu s jasnou a doložitelnou servisní historií,kterou většina bazarů inzerovala,je prakticky nemožné. Až jsem narazil na auto z jejich nabídky.Na moji žádost mi byly zaslány průkazné fotografie servisní knížky i s čitelnou adresou bývalého majitele (v SRN) + nějaké faktury za provedené opravy. Proběhy telefonické hoooodně dlouhé hovory o tomto vozidle,po kterých jsme se pro auto vydali (450 km od bydliště). Po příjezdu: perfektní jednání,auto zcela odpovídalo popisu,podrobná prohlídka na zvedáku (zjištěna drobná závada o které nemohl p.Leon vědět),vyřízení papírů a odjezd domů. Díky jasnému původu jsem se ještě později spojil s bývalým majitelem,který mi zaslal další servisní informace k autu.Musím říct,že jsem všem těmto recenzím tak úplně nevěřil,nicméně musím konstatovat,že jsem naprosto spokojen a můžu tuto firmu všem doporučit. Díky za skvělý obchod a přeju spoustu spokojených zákazníků. (Uff,jsem se ale rozepsal) . Luděk

Luděk, 20. 3. 2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den všem kteří chtějí spolehlivého prodejce, i já jsem se přiřadil ke mnoha spokojeným zákazníkům fy. Carworx, po zaregistrování vozidla na jejich stránkách jsem kontaktoval prodejce, dohodl pak setkání a vše proběhlo dobře, p. Leon připravil i veškeré písemnosti k převodu, firma mě velmi mile překvapila, pokud já nebo někdo z mého okolí bude mít úmysl koupit auto, tak určitě doporučím firmu pana Leona. Zatím jsem s vozidlem velmi spokojen, vše šlape jak má. Děkuji.

Pavel Bujňák, 13. 3. 2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Když jsem si u prodejce vybral auto po telefonu mi bylo zděleno, že je již prodáno. Ale za pár dní mi prodejce volal, že má pro mně auto jiné (stejný typ, značka). Poslal mi fotografie a po domluvě jsem se mohl na auto v provozovně podívat. Vše mi prodejce ukázal a vysvětlil. Díky jeho přístupu mohu jen vřele doporučit nebudete litovat.

Marek Pelikan, 29. 2. 2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Mohu jen vřele doporučit, velmi milá komunikace vše co jsem potřeboval a chtěl vědět mi bylo řečeno. Mohu jen vřele doporučit

M. P., 28. 2. 2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Vážení pánové, chci Vám tímto poděkovat za poznání, že i v dnešní době existují a fungují pojmy slušnost, solidnost a zodpovědnost. Budu ráda, když se to dozví co nejvíc lidí. Potřebovala jsem nutně menší vůz pro každodenní užívání v městském provozu. Od začátku jste jednali vstřícně a velmi slušně. Opakované konzultace variant, které se nabízely s ohledem na moje možnosti, praktické zajištění velmi dobrého technického stavu Vámi doporučeného a mnou vybraného vozu, zajištění vyřízení veškeré administrativy – prostě dokonalý profesionální servis. Co jste řekli, to platilo. Ještě jednou Vám děkuji, vůz dobře slouží a já Vás mohu každému jen doporučit. Irena Hobíková, Chomutov

Irena Hobíková, 21. 2. 2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den.I já jsem zakoupil vozidlo u firmy CARWORX a byl jsem velice spokojen s přístupem obou pánů se kterými jsem jednal.Udělali vše abych odjížděl s vozidlem k mé naprosté spokojenosti.Tuto firmu opravdu mohu doporučit,takhle se k zákazníkovi chovají málokde.Pavel

Pavel Tafferner, 21. 2. 2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den, i já jsem se rozhodoval dle kladných refrencí, které jsem zde přečetl. Včera jsem koupil u p.Leona také auto, které jsem měl možnosti si projet, prohlédnout.V případě nejasností se p.Leon snažil obratem odpovědět. Přístup a jednání na vysoké úrovni, které u jiných prodejců budete těžko hledat. Nyní už si jen přát hodně kilometrů v pohodě. Projdce mohu doporučit.

Petr, 11.2.2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Po přečtení kladných recenzí na pana Leona, jsem se rozhodl vybrat si vůz u něj. Skvělé férové a seriózní jednání tohoto člověka mě mile překvapilo. K vozu přidal sadu kol zdarma. Když se po koupi objevila závada (vzhledem k r. v. 1998 nic překvapujícího), p. Leon mi nabídl finanční kompenzaci. Tohoto prodejce mohu vřele doporučit.

R. Průša,  28.1.2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

U pana Leona jsem koupil už druhé auto a to bez jakýchkoliv problémů. Pokud vznikl jakýkoliv problém, společně jsme jej vyřešili ke spokojenosti obou stran. Oceňuji rychlé a seríozní jednání včetně pordenství. Při dalším nákupu určitě budu kontaktovat pana Leona a vřele jej doporučuji i ostatním co uvažují o koupi vozu.

Štěpán Malcovský, 27.1.2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Když jsme si přečetli kladné reference u pana Leona rozhodli jsme se koupit auto u něj.Mile nás překvapila ochota a solidní jednání tohle se vidí málo kdy.Zařídil nám vše tak rychle že jsme měli dárek pod stromeček.Rozhodně všem dalším zákazníkům vřele doporučuji. Ještě jednou díky auto je super :):)

Ivana D., 8.1.2016

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den. Trošku jsem chtěl s autem pojezdit jež napíši své hodnocení. Je pravda, že jednání s panem Leonem při koupi vozu bylo výborné. I když došlo k mírnému zdržení vše dopadlo jak mělo dle dohody. Auto je v dobrém stavu, jezdí bez větších problémů. Nebylo tedy zcela “bezúdržbové”, ale vzhledem k roku výroby 1998 lze nějaké investice odpustit. Jen mě mrzí, že když se mi “ještě v záruce cca po 2 měsících” pokazil klimakompresor a já se rozhodl kontaktovat emailem pana Leona, tak nepřišla odpověď a na email vůbec nereagoval?! Možná, že je to věc kterou reklamovat nelze, ale čekal bych alespoň nějakou odpověď byť negativní. Takže mé hodnocení je takové neutrální. Při prodeji jednání výborné, auto v dobrém stavu a další komunikace či ochota dodržet záruku nevím, protože můj pokus o kontakt zůstal bez odezvy.

Lukáš Procházka, 22.12.2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den,chci se podělit z mou zkušeností nákupu auta u prodejce carworx.Solidní jednání ale hlavně rychlost s vyřízením veškerých formalit.Auto jsem si jeden den vybral a druhý den jel s autem domů(komplet:značky,stk,přepis vozu).Proto doporučuji.Děkuji moc

Vít. R, 17.12.2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Po přečtení předchozích kladných hodnocení pana Leona jsme se rozhodli ho kontaktovat, jelikož jsme už byli znechuceni nečestným jednáním některých inzerentů, prodávajících auta. A byli jsme mile překvapeni jeho seriozním jednáním, poradil nám při výběru auta a ochotně zařídil všechno, my jsme jenom jeli přihlásit auto na úřad. Konečně slušný ČLOVĚK. Děkujeme.

Reifovi, 6. 12. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Potřeboval jsem auto tak jsem se rozhodl jako muj bratr kouit si ho uvás neboť bratr s ním neměl dosud žadný problém. Koupil jsem si Fabii 1.9 TDI a jsem s ní velice spokojený přede jako kotě i potom co má najeto 380… Km se vším byli ohotný a zařídily mi. Děkuji panu Martinovi Leonovi že mi jí sehnal s pozdravem Kuba novotný

Kuba Novotný, 5. 12. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Velká spokojenost! Ochotné jednání, vše proběhlo rychle, bez komplikací, s úsměvěm. Super jednání. Auto v pořádku :). Doporučuji 🙂

Vladimír, 28. 11. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Tak s takovýmto jednáním jsem se setkal jedině v reklamách a pak u pana Leona. Ochota, vstřícnost, žádné lhaní o stavu vozidla, co slíbí to dodrží… udělá naximum pro spokojenost zákazníka. za mě palec nahoru… a pokud někdy v budoucnu budu shánět další vůz tak už teď vím na koho se budu obracet i když to k němu nemám zrovna blízko.. na tento obchod budu ještě dlouho vzpomínat. Prodejce nemohu jinak než Doporučit!!! Roman Hlaváček z Příbrami

Roman Hlaváček, 12. 11. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Vzhledem k tomu, že mi u domu nabourali můj vůz jsem byl postaven před problém sehnat jiný vůz. Hledal jsem intenzivně, objížděl v inzerátech vychválené vozy, které však na místě vypadaly úplně jinak. U pana Leona jsem našel co jsem hledal a nyní jsem spokojený majitel fordu focus. Jsem rád, že férové jednání se ještě nevytratilo a existují i obchodníci, kteří auta dováží v pořádku a ne za každou cenu. Určitě bych pana prodejce doporučil a z naší rodiny to určitě nebyl obchod poslední.

František Pecka, 11. 11. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Mohu jen chválit, seriózní jednání i domluva, spolehlivost, ochota zajistit věci hodně mimo rámec povinností a naprostá vstřícnost. Nabízené automobily v uvedeném stavu a ani o chlup jinak. Tímto děkuji za své první auto a rozhodně musím vřele doporučit : )

Rudolf Zscherp, 10. 11. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Mohu jedině doporučit. Auto bylo ve špičkovém stavu, na nic jsme si nehráli a postup si řekli hned na začátku. Precizní péče o zákazníka, pohotové a rychle jednání. Za mě s rodinou nemohu nic vytknout. Děkuji a mohu jen doporučit dalším kupujícím.

Tonda Jirkov, 26. 10. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Samá chvála a spokojenost. Již dlouho jsem se nesetkal s takto seriózním jednáním a ochotou.Kupoval jsem zde Fabii 1,9 TDI, vse zajištěno a vyřízeno k mé spokojenosti. Zkušební jízda, kontrola stavu vozidla a poukazani drobných nedostatků odpovídajících stáří vozidla samozřejmostí což u jiných prodejců , kteří se snaží vše zamaskovat nenajdete.Po kladných zkušenostech s p. Leonem mohu všem případným zájemcům jen doporučit. Milan Johanovský

Milan Johanovský, 15. 10. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

V minulých dnech jsem u firmy Carworx v Chomutově zakoupil ojeté vozidlo. Od samého začátku jednání až po samotnou koupi vozů jsem byl spokojen profesionálním a přívětivým přístupem personálu této firmy. Vladislav Sůva Chomutov

Vladislav Sůva, 15. 10. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Velmi seriozni jednani , poradenstvi pri vyberu auta , vrela domluva , ochota a rychle jednani , celkove jsme byli velmi spokojeni 🙂 Jen doporucujem a panu Leonovi spoustu spokejenych zakazniku 😉

Lukáš Varníček, 12. 10. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Zakoupené vozidlo splňuje vše slíbené,žádná skrytá překvapení, profesionální přístup ke kupujícímu. Podle mého názoru a dosavadních zkušeností nejserioznější autoprodejce v chomutovském regionu. Doporučuji.

renttip, 11. 10. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Naprostá spokojenost po všech stránkách. Jednání na rovinu, auto zatím šlape jak hodinky. Vřele doporučuji.

J. Velek, 29.9.2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Vynikající přístup, ochota a seriozní jednání. A to se jen tak nevidí!!! Auto v super stav, bez skrytých závad. Cesta která trvala 4 h a ujetých 280 Km se mi vyplatila a opravdu za to stála. Chcete si pořídit kvalitní a spolehlivý vůz? Nemarněte čas v nejmenovaných obřích autobazarech, pokud nechcete být zklamáni a v horším případě i okradeni. Autobazar Chomutov je opravdu super volba. Vřele doporučuji. Velké díky. S pozdravem Tolman.

Tomáš, 26. 9. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Chtěl bych všem doporučit prodávajícího. Velmi solidní jednání a ochota. Děkuji za přístup.

Petr, 21. 9. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Při obchodním jednaní ohledně koupi auta jsme byli velice mile překvapeni,ochotou a solidním jednáním pana MARTINA LEONA.V dnešní době je to většinou výjimka.Všem dalším zákazníkum jej doporučuji a věřím že budou spokojeni stejně jako my. MÁRIO OLÁH VERONIKA RŮŽIČKOVÁ

Veronika Růžičková, 16. 9. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Naprosto seriozní a profesionalní jednání, byla možnost vůz vyzkoušet,prohlednout na zvedaku, prodejce mohu jen doporučit

Honza, 14. 9. 2015

——————————————————————————————————————————————————————-

Skvele jednání na rovinu bez pretvarovani. Možnost vše prohlédnout a vyzkoušet a to i osobně u prodejce doma. Víte na čem jste. Vřele doporučuji. A za nás děkujeme a s pozdravem

Petra Husárová, 16. 8. 2015

——————————————————————————————————————————————————————————–

Skvělý přístup,auto vypadá přesně tak jako na fotkách,žádné závady o kterých by neřekl.Vřele doporučuji 🙂

Miroslav, 26. 7. 2015

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku
spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování
služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel
podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu
mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz “

8 thoughts on “REFERENCE”

 1. V minulých dnech jsem u firmy Carworx v Chomutově zakoupil ojeté vozidlo. Od samého začátku jednání až po samotnou koupi vozů jsem byl spokojen profesionálním a přívětivým přístupem personálu této firmy.
  Vladislav Sůva
  Chomutov

 2. Mohu jen chválit, seriózní jednání i domluva, spolehlivost, ochota zajistit věci hodně mimo rámec povinností a naprostá vstřícnost. Nabízené automobily v uvedeném stavu a ani o chlup jinak. Tímto děkuji za své první auto a rozhodně musím vřele doporučit : )

 3. Tak s takovýmto jednáním jsem se setkal jedině v reklamách a pak u pana Leona. Ochota, vstřícnost, žádné lhaní o stavu vozidla, co slíbí to dodrží… udělá naximum pro spokojenost zákazníka. za mě palec nahoru… a pokud někdy v budoucnu budu shánět další vůz tak už teď vím na koho se budu obracet i když to k němu z Příbrami nemám zrovna blízko.. na tento obchod budu ještě dlouho vzpomínat. Prodejce nemohu jinak než Doporučit!!!

 4. Po přečtení mnoha kladných referencí na pana Leona jsem se rozhodl vybrat si vůz právě u něj. Přestože to je pro mě do Chomutova poněkud z ruky, rozhodl jsem se radši něco utratit za projetý benzín a jednat s rovným a férovým člověkem, než jet někam za roh do nechvalně známého autobazaru, kde vám prodají stočené vozidlo seskládané ze 3 bouraných a jako bonus přidají falšovanou servisní knížku opředenou historkama o starém pánovi co s tím jezdil jenom o dušičkách na hřbitov :-).
  Vše mi na vyžádání nafotil a poslal. Při nákupu skvělé jednání a ochota. Mimoto přidal k vozu i další sadu litých kol s pneu. Vůz jsem koupil po krátké době, co byl dovezen a objevila se nečekaná závada, kterou již nestihl p. Leon objevit. Při emisní prohlídce byl zjištěn špatný katalyzátor. S dalšími investicemi do vozu jsem ale počítal. Po výměně a TK bylo již vše v pořádku, žádná koroze, prostě skvělý stav. Pana Leona jsem se rozhodl o tomto stavu informovat a vyjádřit spokojenost se zakoupeným vozem. Byl jsem opět mile překvapen férovým jednáním, když p. Leon se omluvil a nabídl mi finanční kompenzaci. Kdyby každý prodejce jednal alespoň z poloviny tak jako p. Leon, nebyl by v dnešní době problém s koupí ojetého vozu.

 5. Dobrý den,taky se podělím o svou zkušenost s panem Leonem. Poměrně dlouhou dobu jsem hledal starší vůz Citroen C4 grand picasso ,2.0HDi s doloženým původem. Kontaktoval jsem opravdu spoustu autobazarů,bohužel najít solidní ojetinu s jasnou a doložitelnou servisní historií,kterou většina bazarů inzerovala,je prakticky nemožné. Až jsem narazil na auto z jejich nabídky.Na moji žádost mi byly zaslány průkazné fotografie servisní knížky i s čitelnou adresou bývalého majitele (v SRN) + nějaké faktury za provedené opravy. Proběhy telefonické hoooodně dlouhé hovory o tomto vozidle,po kterých jsme se pro auto vydali (450 km od bydliště). Po příjezdu: perfektní jednání,auto zcela odpovídalo popisu,podrobná prohlídka na zvedáku (zjištěna drobná závada o které nemohl p.Leon vědět),vyřízení papírů a odjezd domů. Díky jasnému původu jsem se ještě později spojil s bývalým majitelem,který mi zaslal další servisní informace k autu.Musím říct,že jsem všem těmto recenzím tak úplně nevěřil,nicméně musím konstatovat,že jsem naprosto spokojen a můžu tuto firmu všem doporučit. Díky za skvělý obchod a přeju spoustu spokojených zákazníků. (Uff,jsem se ale rozepsal) . Luděk

 6. U pana Leona jsem koupil už druhé auto. Pokud vznikl problém, společně jsme jej vyřešili ke spokojenosti obou stran. Oceňuji rychlé a seríozní jednání. Při dalším nákupu určitě budu kontaktovat pana Leona a vřele jej doporučuji i ostatním co uvažují o koupi vozu. Ochota, vstřícnost, žádné lhaní o stavu vozidla, co slíbí to dodrží… udělá naximum pro spokojenost zákazníka. za mě palec nahoru Děkuji Holeyšovský

 7. Dobrý den,chtěl bych se podělit o svou zkušenost. Koupil jsem od pana Leona Peugeot 307 r.v. 2007, zatím ho mám týden, tak nemůžu hodnotit samotné auto,ale celkový přístup a ochota z jeho strany je dnes nedostatkové zboží. Co pan Leon slíbil, tak bylo, mohu jen doporučit.

 8. Moooc , moooc , mooc děkujeme panu Leonovi za dovezené auto přáli jsme si s manželkou mít stav tachometru 100000 a dostali jsme přesně 100000 . Ani si asi neumíme představit tu honičku po celém Německu , aby jste ho pro nás sehnal . Vy jste snad kouzelník . Koupili jsme u Vás již 3 auta a další 2 jsou u Vás tutové . S pozdravem liška od Křivého dubu .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *